Galeria - polowania dewizowe


Polowanie zbiorowe dewizowe 04-07.10.2016 obwód nr 63

Polowanie dewizowe na jelenie byki w rykowisku w dniach 16-20.09.2016 w obwodzie nr 63

Polowanie dewizowe na rogacze 04-07.08.2016

Polowanie dewizowe na rogacze 11-14.05.2016

Polowanie zbiorowe dewizowe 03-05.01.2016 obwód nr 20

Polowanie zbiorowe dewizowe 16-20.11.2015 obwód nr 20

Polowanie zbiorowe dewizowe 06-05.11.2015 obwód nr 20

Polowanie zbiorowe dewizowe 29-31.10.2015 obwód nr 63

Polowanie dewizowe na rogacze 05-09.08.2015

Polowanie dewizowe na rogacze 09-12.05.2015

Polowanie zbiorowe dewizowe 03-05.01.2015

Polowanie zbiorowe dewizowe 06-09.11.2014

Polowanie dewizowe na rogacze 11-13.05.2014

Polowanie zbiorowe dewizowe 03-05.01.2014

Polowanie dewizowe na rogacze 11-13.05.2013

Polowanie zbiorowe dewizowe 07.12.2012

Polowanie zbiorowe dewizowe 19-23.11.2012

Polowanie zbiorowe dewizowe 08-10.11.2012

Polowanie zbiorowe dewizowe 23-25.10.2012

Polowanie dewizowe na rogacze 25-29.07.2012

Polowanie dewizowe na rogacze 14 - 17.05.2012

Polowanie zbiorowe dewizowe 08 - 10.01.2012

Polowanie zbiorowe dewizowe 21-25.11.2011

Polowanie zbiorowe dewizowe 19-21.10.2011

Polowanie dewizowe na rogacze 11-15.05.2011

Polowanie zbiorowe dewizowe 29.11 - 03.12.2010 - Obwód nr 20

Polowanie zbiorowe dewizowe 21-23.10.2010 - Obwód nr 63

Polowanie dewizowe na rogacze 10-14.05.2010

Polowanie zbiorowe dewizowe 18-20.10.2009

Polowanie dewizowe na rogacze 09.05.2009

Polowanie zbiorowe dewizowe 8-11.12.2008

Polowanie dewizowe na rogacze 10-14.05.2008

Polowanie zbiorowe dewizowe 10-13.12.2007